|| !! Čtěte Pravidla !! ZDE || AKTUÁLNĚ: Kumiko Zpět; Mangai no Chikara již brzy;

Těžká rozhodnutí - 7. Kapitola

21. října 2008 v 17:39 | Misaki Kumiko |  Těžká rozhodnutí

"Že ty jsi taky Hyuuga?" Dívka se trochu začervenala a pak jen řekla: "Hyuuga Hinata."
"Jsi odřená, moc se omlouvám. Pomůžu ti, pojď..."
"Ne, to já..."
"Nekecej a neboj se. Já jsem Misaki Kumiko."ubezpečila Kumiko Hinatu. Vyndala si z batohu pomůcky a pak Hinatě ošetřovala rány. Najednou tam přiletěl Neji.

"Proboha! Zlej sen! Noční můra! Já se ho dneska nezbavím."pomyslela si Kumiko a dál pokračovala, jako by se nic nestalo. Za Nejim přiletělo ještě několik kluků.
"Co to tu s ní děláš?!"
"Pomáhám."
"Hej, ty seš ta holka ze včerejška, co?"prohlásil jeden kluk, ten, který byl včera na cvičišti, který měl vyčesaný culík.
"Jo. To jsem."řekla sklesle Kumiko. Znovu se zastyděla.
"Já jsem Shikamaru. Naara Shikamaru. A tohle je Chouji. Leeho asi znáš. A tohle je Aburame Shino."
"Mě nemusíš představovat, Shikamaru, já se s Kumiko znám." řekl suše Shino a pohrával si s brouky. Kumiko namočila vatičku v nějakém roztoku a položila ji Hinatě na čelo. Pak Hinatě speciální mastičkou namazala všechny lehké odřeniny, které měla a pomohla jí vstát.
"Do zítra po tom nebudou ani památky. Ale do té doby si na to musíš dávat. Nesmíš si přetrhat nové tkáně. Buňky potřebují odpočívat, takže by bylo lepší, kdyby tě někdo odnesl domů."
"Já ji vezmu." nabídl se Neji. Chytil Hinatu do náručí a klidným krokem s ní šel do domu Hyuuga. Kumiko se za ním dívala. Něco nebylo v pořádku. Netušila, co se to s ní děje. Znala spousty kluků a mnohem dýl než tohohle, ale ještě nikdy se s žádným z nich necítila tak, jako s Nejim. Najednou se za ní připlížil Shino a položil jí ruku na rameno. Kumiko se hrozně lekla, až zakřičela...
"Už zas?!"
"Promiň. Nikdy nemůžu odolat tomu, jak jsi zamyšlená a k tomu tak strašně lekavá."
"Jednou z tebe dostanu infarkt."řekla znuděně Kumiko a chystala se odejít.
"Slyšel jsem od kluků, že se včera odehrálo něco zajímavýho na cvičišti, je to pravda?"
"Nevím, co by se tam mělo odehrát." zalhala Kumiko a šla dál.
"Nemusíš kecat, stejně to už ví polovina Konohy."
"A co je jim do toho? No tak jsem prohrála, no! Nebylo to poprvé. Kdybych se pomlátila s tebou, způsobilo by to takovej rozruch?! Ne! Nevím, co z toho všichni děláte takovou frašku. Ten mladej Uchiha mi taky leze na nervy. Ještě že je na misi."
"Proč? Měl narážky?"
"Dělal, jako by se snad mělo něco stát, kdyby Nejiho neodtáhl." Kumiko otočila oči v sloup, aby dala najevo, že měla situaci dokonale pod kontrolou, i když to nebyla ani z poloviny pravda. Pak pokračovala. "Ani jsem neměla příležitost se uvolnit a pak mu ukázat, že si se mnou nemůže zahrávat!" dodala naštvaně.
"Být tebou, tak si moc na hrdinku nehraju. Neji není jen tak obyčejnej týpek, sám jsem s ním dřív měl problém."
"Cože, ty?" řekla Kumiko ironicky. Shino otočil oči v sloup a pak jen dodal: "Jen se směj. Ono tě to přejde." prohodil a odešel. Shino se Kumiko trochu povahově podobal. Byl také zamyšlený, ale ne tak bojovný. Kumiko měla v sobě něco, co se nikdy nemělo objevit. Ona to ale nevnímala. Prostě se chovala tak, jak se jí zachtělo. Neměla žádnou toleranci ani úctu. Proto také vymýšlela ty techniky, které by si běžný člověk nedovolil použít. Kázání nebo napomínání přehlížela s očima otočenýma vzhůru a měla myšlenky úplně někde jinde. Záleželo jí jen na to, být silná, dokázat všechny porazit. Ale po postech jako je Hokage naopak nikdy v životě netoužila. Toužila jen po jednom, smést z cesty všechny, kteří jí stojí v cestě. Šla do lesů si vyčistit hlavu. Sedla si na pařez, hlavu si položila do dlaní a přemýšlela. Najednou jí někdo vzal za ramena a otočil pozadu, takže Kumiko udělala kotrmelec pozadu dolů z pařezu. Během kutálení si vytáhla kunai a bez myšlení se vrhla na toho, kdo ji překlopil. Ale soupeř ji chytil za ruku a její útok zablokoval. Kumiko byla připravená bojovat dál, ale když zvedla hlavu, přešlo ji to.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama