|| !! Čtěte Pravidla !! ZDE || AKTUÁLNĚ: Kumiko Zpět; Mangai no Chikara již brzy;

Těžká rozhodnutí - 37. Kapitola

25. října 2008 v 14:55 | Misaki Kumiko |  Těžká rozhodnutí

KONEC FLASHBACKU
"Bejvala bych přišla o život, ale aspoň bych ho zachránila Deidarovi."

"Cože? Ty bys..."
"No jo. Byla jsem úplně mimo, unavená z celýho dne a ještě k tomu bych jich musela zabít víc na ráz, to by můj organismus nevydržel." řekla Kumiko a pak proklepala svitek, který už byl v celku. Pak pomocí bělidla a inkoustu poopravila některá kanji, aby byla čitelná. "A je to... co loutka?"
"Hotová, až na ten jed." řekli si navečer. V tom se ozval hlas Peina. "Kumiko, Sasori, ke mě!"
"Co zase chceš." řekla Kumiko otráveně, ale Sasori do ní šťouchnul. "Máte misi, to zase chci! A vyrazíte okamžitě, ať toho stihnete co nejvíc za tmy."
"No to určitě!"
"Okamžitě!" zařval Pein a třísknul do stolu, až Kumiko se Sasorim odskočili.
"No jo, no jo, nemusíš bejt vždycky tak cholerickej." otočila oči Kumiko a vyběhla ven dřív, než ji Pein stačil vyhodit. "Debil jeden agresivní." prskla Kumiko dávajíc si batoh na záda.
"Ty máš tak co kecat! Se podívej na sebe, jak se chováš k ostatním." usměrnil ji Sasori.
"To je fakt. Jenže já mám teď právo bejt na všechny kolem sebe protivná. On ne."
"Ty jsi byla takhle protivná vždycky, nejen teď."
"Tak teď ale kecáš."
"Nekecám."
"Ale kecáš, Sasori!"
"No tak fajn, kecám."
"Vždyť to říkám, že kecáš."
"Ale stejně to byla pravda." V tom Kumiko vytřeštila oči, rozevřela svitek a křikla na Sasoriho: "Čum radši před sebe!" Ze svitku začaly létat otrávené jehly, nebylo to ale nic platné. Objevila se před nimi skupinka ninjů ze skryté mlžné a zaútočila na ně. Kumiko mezi nimi, i když byli maskovaní, poznala lidi, kteří zaútočili na ni s Deidarou. V tu chvíli se jí před očima objevily znovu ty obrázky, které už nikdy v životě nechtěla vidět. "Kumiko, prober se přece!" křikl na ni Sasori a to ji dostalo z dočasného tranzu, ve kterém byla vždy, když si vzpomněla na tu hroznou noc. Měla zase svůj svitek, což jí dávalo obrovskou výhodu. Najednou jeden z nepřátel zakřičel: "Přetrhni jí ten svitek!" Kumiko se na něj ostře podívala, pak smotala svitek, dala ho do batohu a výsměšně řekla. "Tak pojď, vole, na tebe stačím i beze svitku!"
"Kumiko, ty bláznivá..."
"V klidu, Sasori! Podívej se na něj, na kašpara!" křikla výsměšně a pak se vrhla na neznámého muže s rudýma očima. Udělala svojí pózu a připravovala se k útoku. Vyrazila, ale muž byl v taijutsu lepší, než čekala. "Vrať mi Deidaru, ty zmetku, nebo tě chytnu za tu tvojí kuklu, roztočím a zahodím!"
"Toho už ti nikdo nevrátí!"
"Chceš se vsadit?!" ozvalo se za mužem, který se následně skácel k zemi. Kumiko teď teprve vytřeštila oči, že to s ní málem švihlo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama