|| !! Čtěte Pravidla !! ZDE || AKTUÁLNĚ: Kumiko Zpět; Mangai no Chikara již brzy;

Těžká rozhodnutí - 33. Kapitola

25. října 2008 v 14:54 | Misaki Kumiko |  Těžká rozhodnutí

"D-d-d..."
"Nemluv, nevysiluj se." Kumiko stiskla pěsti a přes všechnu bolest se zvedla na nohy. Hned ale padala zpátky. Viděla jen rozmazané obrysy. "Uklidni se."

"Pusť mě, já ho musím zachránit! Musím!"
"Uklidni se, Kumiko! Asi jsem tě měl nechat v bezvědomí, mohl jsem mít klid!"
"Okamžitě mě nech jít, já musím zpátky."
"Ani pořádně nevidíš!"
"Vidím všechno, co vidět potřebuju!" A to bylo to poslední, co stačila říct. Pak upadla znova do mdlob. Probudila se až hlukem v sídle Akatsuki. Mluvili utlumeně. Kumiko měla obvázanou hlavu a zpevněná záda, ve kterých sítila ohromnou bolest. Otevřela oči a mlhavě viděla Konan, jak se nad ní krčí a omývá jí čelo mokrou houbou. "K-kde je D-deidara?" hlesla potichoučku, následně zaúpěla, i dýchání pro ní bylo bolestivé. "Teď na to nemysli. odpočívej. Musíš být statečná."
"Mě je tohle všechno u zadnice. Ptám se, kde je Deidara." Pak uviděla reakci ostatních. Ti, kteří neměli sklopené hlavy, měli hlavu v dlaních a nebo se dívali kamsi do stropu. "To ne! Konan, že to není pravda?! Tak že to není pravda?!?!?!" Konan si k ní klekla a začala ji konejšit. "Kumiko, musíš být hodně statečná, uvidíš že..."
"Že to bude dobrý?! Ne! Vy mi lžete! To nemůže být pravda! TO PŘECE NEMŮŽE BÝT PRAVDA!!!!!!" Konan chtěla Kumiko utřít slzy, které jí vběhly v zoufalství do očí, ale Kumiko ji plácla přes ruku a začala hystericky brečet a volat Deidarovo jméno. Ayaka se tiskla k Itachimu, Pein najednou nevěděl, co má dělat a Konan cítila s Kumiko. I Kakuzu teď sklopil hlavu. "Deidaro!!! Vrať se ke mě! Prosím!!! Nenechávej mě tu samotnou!!! Já tě miluju!!!" Asi po 5ti minutách nekonečného pláče Konan Kumiko zvedla a odtáhla jí do koupelny. Jako bezvládné jí omyla obličej celý od slz míšených s krví. Její plášť byl roztržený na několika místech a oblečení měla zničené kromě mikiny se znakem Misaki. Kumiko pořád brečela a nic nevnímala, ani když jí Konan nalila do hluboké rány na ruce silnou desinfekci. Jako lékařský ninja se teď nechávala ošetřit. Konan ji obvázala a pak ji položila na břicho, aby se podívala na její záda. Právě do tohoto místa měl přijít smrtící úder od maskovaného muže. Ale zázrakem, který šel z už roztrženého svitku Kumiko přežila. Sundala jí svršky. "Ojej." zděsila se Konan a v tu chvíli do koupelny vešla Ayaka. "Konan, já se na ni podívám."
"Bude to asi lepší. Na tohle nestačím."
"Dobře. Kdybych něco potřebovala, zavolám." Konan přikývla. Ayaka se nadechla a pak se znova obrátila na Kumiko. Zaťala zuby. Rvalo jí srdce, když viděla Kumiko hystericky vzlykat na podlaze celou od krve se střepy Katani v zádech. Ayaka si vytáhla se svého kufříku injekci na uklidnění. Naplnila ji a pak zvedla Kumiko ruku. "Jako by už byla mrtvá." pomyslela si a pak jí injekci píchla. Vytáhla si nějaké tampónky, náčiní a začala Kumiko ošetřovat ránu na zádech, která pro ni byla životu nebezpečná. Když injekce zabrala a Kumiko se přestala třást, bylo to ještě jednodušší. Mikroskopickou přesností vytahovala jeden střípek za druhým a chakrou léčila, co se dalo. Po pěti hodinách byla konečně hotová. Obvázala jí ránu kolem dokola a chtěla využít toho, že Kumiko tvrdě spí. Prohlédla jí celou. "Proboha." zděsila se, když prohlížela její dolní část těla. "Tohle není přirozené." Zavolala Konan a ta přiběhla, jak nejrychleji to šlo. Ayaka jí vylíčila a ukázala, co se děje. "Ona... ona musela být v jiném stavu."
"Takže si myslíš, že opravdu..."
"Nejspíš. Ale neříkej jí to, Ayako. Dělej jako by nic. Ona to zřejmě ani netušila."
"Dobře." Obě se na sebe ztrápeně podívaly. Pak přes spící Kumiko přehodily deku a Ayaka zavolala Itachiho. "Prosím, odnes ji do postele. Ale opatrně."
"Neboj se." Itachi citlivě Kumiko vzal a odnesl ji do postele, položil a překryl ji přikrývkou. Pak chvíli všichni tři sledovali, jak neklidně spí a pořád volá ze spaní jedno jméno. Konan si všimla, jak do pokoje nakukuje Sasori. "Tak co?"optal se starostlivě.
"Spí." řekla ztrápeně Ayaka a pak se otočila k Sasorimu. "Pein něco říkal, že ji přidělí k tobě, když Deidara... ach bože..."
"Já s tím počítám. Ale i s tím, že ona nejspíš mise dlouho plnit nebude."
"Není k tomu přizpůsobený ani její zdravotní stav. A psychika taky udělala své."
"Uvidíme. Snad bude čilá co nejdřív."
"Taky v to doufám." řekl Itachi a pak odcházel. Hned za ním Sasori a nakonec Konan. Nejdéle u Kumiko zůstala Ayaka, ale i ta nakonec odešla a Kumiko spala dál. Hlavu otáčela z jedné strany na druhou, volala Deidarovo jméno a ve tváři měla i ze spaní zděšený výraz. Zdály se jí noční můry. To, co prožila ale nebylo zdaleka to nejhorší, co může být. Čekaly na ni horší časy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama