|| !! Čtěte Pravidla !! ZDE || AKTUÁLNĚ: Kumiko Zpět; Mangai no Chikara již brzy;

Těžká rozhodnutí - 24. Kapitola

25. října 2008 v 14:53 | Misaki Kumiko |  Těžká rozhodnutí
Po 10ti minutách přiběhl Hidan zpátky se slovy: "Máme problém, Peine."
"To máme! A ne jeden."

"Tohle nemyslím. Zprávy z Konohy. A je to zlý."
"Cože?!" Kumiko otevřela oči a jak vyletěla, praštila se do ruky. Tou ránou na sebe strhla pozornost. "Hidane, co se stalo?!"
"Vědí o nás. Zřejmě kvůli tobě nebo Ayace."
"Kruci!" stiskla Kumiko křečovitě pěsti a zaťala zuby. Přeběhla jí po zádech husí kůže.
"Tentokrát je to fakt zlý! Mají posilu v Písečné a navíc jdou po Kumiko."
"To spíš po Ayace!" zvedla se Kumiko. "Inteligent Itachi totiž odvedl Ayaku přímo z domu jejího starostlivého kamaráda a věrného obyvatele Konohy. Při tom se Itachi tvářil jako vrah, takže kámoš má asi starosti." řekla arogantně. "Když jsme se tam objevili v plášti, tak na nás hned útočil. Myslím, že mu neudělalo problém otevřít hubu, že Ayaka je s Akatsuki." Pein silou zabodl nůž do stolu rozčilením. Kumiko k němu byla nahnutá. Všichni ji upřeně pozorovali a jak hladoví vlci čekali, co z ní ještě vypadne. "Konoha má teď zatraceně velkou sílu. S Písečnou je ta síla třínásobná! Jestli na nás vletí, je po organizaci."
"Tak vletíme my na ně." zvedl se Pein, Kumiko stále opřená o stůl k němu vzhlídla. Deidara k ní přišel. Měla na tváři ďábelský úsměv, bylo vidět, že jí nebude dělat problém, jít proti Konoze. "Ale jestli chceš zdevastovat Konohu, tak to nezvládne dvoučlenný tým. Musíme jít všichni i se sítěmi."
"S tím se počítá." odsekl Pein.
"Zničení takovýho gigantu bude fuška." přidal se Kisame.
"Když ho nezničíme, aspoň ho oslabíme." zazubila se Kumiko a vytáhla nůž, který do stolu zabodl Pein. Dala ho pod krk Sasorimu. "Navíc... Konoze něco dlužíme." přivřela oči a nůž zase sundala. Sasori se na ni podíval, jako by říkal: "Ty jsi největší spratek z Akatsuki." Všichni se nahrnuli do kolečka na jedno místo. Domlouvali plán na zničení Konohy. V tom vylezl Itachi. Vytřeštil oči, když uviděl, co se děje. Nakoukl do hloučku a do očí mu praštil plán Konohy. "C-co se děje?" Pein mu všechno řekl a nezapomněl ho seřvat. To, co řekla Kumiko Peinovi, byla nejspíš pravda. Itachi se po rozhovoru sebral a během několika minut byl zpátky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama