|| !! Čtěte Pravidla !! ZDE || AKTUÁLNĚ: Kumiko Zpět; Mangai no Chikara již brzy;

Těžká rozhodnutí - 2. Kapitola

21. října 2008 v 17:22 | Misaki Kumiko |  Těžká rozhodnutí
Ale ti dva už tam nebyli. Zmizeli jako pára nad hrncem.
"To je jim podobný," pomyslela si Kumiko a šla domů. Jakmile otevřela dveře, uviděla svojí starší sestru, jak sedí na židli u stolu, hlavu má podepřenou a nad něčím přemýšlí. Kumiko otočila oči v sloup a dost hlasitě zabouchla dveřmi. Ayaka se na ni dost zle podívala, ale Kumiko byla v klidu.

"Hej, ty po mě neházíš polštářem? Co se stalo? Nemáš horečku? Nebo chlípný myšlenky?" To už Ayaka nevydržela a hodila po Kumiko Kunai. Ta se jen s chlupem vyhnula a Kunai se zabodl do stěny pár cm od ní. Kumiko ho vytáhla a točila si s ním na prstě. Pak ho hodila zpátky tak, aby se zabodl do stolu. "To jsem toho zase řekla." Kumiko šla dál a nalívala si vodu do sklenice. Přitom si broukala písničku, kterou Ayaka moc dobře znala. Byla to Itachiho oblíbená, kterou dost často zpíval. Kumiko ji pochytila od něho. Ayace upadla slza a hodila po Kumiko další předmět, tentokrát shuriken. "Nech toho! Nezpívej to! Ještě jednou a..."
"Co ti hrabe, ségra? Vždyť... MOMENT! Proč ji nemám zpívat? Jak to že ji znáš?!"
"Cože? A jak ji znáš ty?! Tak a teď mluv! Nebo tě zabiju, Kumiko!" Ayaka začala hystericky brečet, chytila nechápající Kumiko pod krkem, než se stačila vzpamatovat, byla přiražená ke zdi... Ale pak si uvědomila, která bije, rozmáčkla sklenici s vodou a sestru odstrčila. Ruku měla pořezanou od střepů, ale odmalička jí bolest ani krev nevadila. Jen si potřebovala uvolnit ruku.
"T-ty znáš I-Itachiho?"
"No a? Uchiha Itachi... Kisameho parťák. Ale jak ho můžeš znát ty, vždycky slušná,po tatínkovi věrná klanu... hm?! To by ten páprda asi nebyl moc rád, kdyby zjistil, že máš co dělat s Akatsuki."
"Bože můj! Kumiko! Jak... Co to..."
"No? Co čumíš?"
"Já... nemůžu dýchat."
"Ještě aby jo, když ti moje chakra omezila fungování plic. A jestli se pokusíš ceknout o tom, co si dneska zjistila, tak nezůstanu jen u omezení."
"Co máš s Akatsuki?"
"Ty jsi ta poslední, který bych to vykládala," řekla Kumiko a uvolnila Ayaku. Chtěla odejít, ale Ayaka ji chakrou zadržela.
"Ty mi to řekneš a ne že ne! Nejsi tu jediná kunoichi, takže koukej zazpívat!"
"Nebo co? Nedokážeš mě zabít! Podívej se na sebe! Jak tady bulíš! V tomhle stavu mě udržíš asi tak 80 sekund."
"Kumiko! Prosím! Byla jsi v jejich doupěti?"
"Do toho ti nic není." Ayaka Kumiko ještě víc stiskla. Kumiko se snažila vyvlíknout, ale nešlo jí to. Vlákna charky byla strašně silná.
"Nebyla!"
"Nelži! jsem taky z klanu Misaki! Tvoje myšlenky říkají něco jiného!"
V tom do místnosti vpadla...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama