|| !! Čtěte Pravidla !! ZDE || AKTUÁLNĚ: Kumiko Zpět; Mangai no Chikara již brzy;

Těžká rozhodnutí - 17. Kapitola

25. října 2008 v 14:52 | Misaki Kumiko |  Těžká rozhodnutí


"A co jako máme udělat?"
"Ukrást jeden svitek s pečetěmi v Kamenné vesnici a zabít jednoho chlápka."
"To nebude problém, ne?"

"No to by neměl být problém. Nečekal jsem, že první misi tohohle rázu vezmeš tak bezcitně."
"A co jako? Tak zabijeme jednoho typana a čorknem svitek pečetí. Na tom nic není, aspoň si vyzkouším nový techniky."
"Ty se na ninji koukáš jako na testovací materiál?" zasmál se Deidara.
"Jen na některý. Má to výhodu, když někomu ublížím, nemám výčitky."
"Ty se sem náramně hodíš." zasmál se Sasori, který už šel v loutce za nimi. Všichni tři pak vyrazili. Šli pěšky pustou plání. Všichni tři v jedné rovině. "Jak to je daleko, Deidaro?"
"Už jen kousek. Během tří hodin dorazíme na místo, kde je tajný svitek. Pak stačí zabít toho feudálního pána."
"Hej a k čemu nám bude ten svitek?" zeptala se Kumiko a Deidara se na ni zazubil. "Ty bys snad nechtěla znát nejtajnější techniky skryté Kamenné?"
"Si piš že jo. Ale nejde mi to do hlavy. Proč nejdeme turné a nekrademe jeden tajný svitek za druhým?" pohodila obočím ironicky Kumiko.
"Mají zrovna oslabenou obranu. Bude to hračka. Kdybychom měli ukrást svitek Listový, už by to bylo horší."
"No to jo. I když po smrti 3. Hokage..."
"Vesnice už se ale vzpamatovala, ne?"
"Jo no už jo, ale tenkrát to bylo dost slabý. To bylo v době kdy jsem..."
"Prosimtě, neříkej to, nebo mě zase vyděsíš tím svým nezájmem."
"Ok, už mlčím." zasmála se Kumiko a pokračovali dál v cestě. Když dorazili na místo, prošli celou vesnicí až k chrámu, kde byly posvátné tajné svitky. "Heh, ani sebemenší problémy s vniknutím do vesnice. Dobrá práce. Tak je nenechejme čekat." řekl Sasori a ti dva se vydali za ním. Přišli až ke chrámu, když najednou z vedlejší vesnice přiběhlo asi 5 jouninů připravených k boji. "Vypadá to jako zábavný boj se skrytou Kamennou, co?"
"Deidaro, co kdybys si trochu pohrál s jílem."
"Sasori má pravdu. Já vás ráda podpořím svým tancem čtyř živlů." Jounini se proti nim rozběhli a zaútočili v plné síle. Kumiko rozbalila svůj 1. svitek, zatímco Deidara nechal vybuchnout před davem bombu. Pak se do toho vložil Sasori se svým loutkovým uměním. To ale nestačilo. Přišlo ještě několik desítek ninjů, kteří se shromáždili a obklíčili Deidaru, Kumiko a Sasoriho. Kumiko si dřepla a ti dva si mysleli, že se vzdává. Ale ona najednou pošeptala: "Zmizte vy dva! Vzduchem, zemí, čímkoliv. Ale zmizte." Když byli oba pod zemí, Kumiko si stoupla a roztočila kolem sebe svitek. Pak začala dělat pečetě, každou rukou zvlášť. Na konci vykřikla: "Kiji no jutsu!" . Z rukou jí začaly šlehat plameny. Podle toho, jakým směrem měla ruce, tím směrem letěl oheň. Když viděla, že kouř všechny zmátl a začal se měnit v jedovatý dým, vyskočila, vytáhla Deidaru se Sasorim nad zem a běžela k chrámu.
"Pojďte. Musíme odsud zmizet co nejdřív, pro nás je tahle technika stejně nebezpečná jako pro ně."
"Tím myslíš, že se otrávíme, když ten svitek nenajdeme včas?"
"Jo, přesně to tím myslím." Vběhli do chrámu a zabouchli za sebou dveře. Popadli svitek, který ležel v kufru až na špici oltáře. "Pojďte sem a chytněte se mě pevně!"
"Proč?"
"Přenášecí jutsu! tak dělejte! A modlete se, abych to dobře spočítala." Kluci se Kumiko chytili. Kumiko začala dělat pečetě. Kouř už pronikal dovnitř, Kumiko přestala dýchat. Nakonec se jí podařilo se zadrženým dechem provést Jutsu a dostali se až za Kamennou vesnici. Kumiko se potřebovala vykašlat, protože měla značný kyslíkový dluh. Sasori jí pomáhal, aby se vzchopila. Když uviděla Deidaru, jak bezvládně leží a nedýchá. "Že se ten vůl nadejchal?"
"No on dýchal do poslední chvíle."
"Kretén!" zařvala Kumiko a dala ruce nad jeho hrudník. Všechnu svojí chakru vkládala do toho, aby ho dostala z nejhoršího, aby vůbec přežil převoz do Akatsuki doupěte. "Kumiko, až takhle moc se přepínat nemůžeš, nebo to sama nepřežiješ."
"Ne, já musím, musím ho zachránit!"
"Kumiko,..."
"Drž zobák, Sasori. Já ho zachráním i kdybych si s ním měla vyměnit život! Do těch trablů ho dostalo moje Jutsu, tak ho taky svým Jutsu z těch trablů dostanu!" Sasori se nahnul nad Deidaru. "Už dýchá." Kumiko povolila a úplně vyčerpaná spadla vedle něho. Stihla ještě použít přivolávací techniku, což ji stálo poslední chakru. Na jejím gepardovi se všichni dostali zpátky do sídla Akatsuki. Hned venku je čekala Konan, která Deidaru i Kumiko hned s pomocí Sasoriho přenesla do doupěte do postelí. "Sakra, co budeme dělat?" Mezi to přiběhl ještě Itachi. "Konan, ona je z klanu Misaki, je to lékařský ninja, musíme ji z toho dostat, aby pomohla Deidarovi."
"A co je s ní, Sasori?" zeptala se Konan.
"Je jen vyčerpaná, dostala Deidaru z nejhoršího a tím sebe málem zabila."
"Tak jí musíme pomoct nabrat sílu co nejdřív to jde. Itachi, přines ty pilulky."
"Hai." řekl a během několika desítek sekund byl zpátky i s pilulkami. Konan Kumiko nakrmila a Kumiko se za 5 minut trochu vzchopila. Itachi si k ní hnedka kleknul. "Jsi při sobě?"
"Ne, vole." řekla a zase položila hlavu.
"Kumiko, Deidara je na tom zle. A my mu nikdo nedokážeme pomoct. Konan se sice snaží, ale nejlepší lékařskej ninja seš tu ty."
"Itachi, běž ke mě do pokoje. Vysyp ten bágl, co je na posteli. Je tam krabička se čtyřma přihrádkama, v nich jsou pilulky čtyř barev. Nakrmte Deidaru zelenýma, je to protijed. Je sice slabej, ale nechci moc riskovat."
"Dobře. A co ty?"
"Já musím nabrat chakru. I když to vypadá, že jenom ležím, tak to je jen dojem."
"Ty máš něco speciálního na výrobu chakry, jo? Zajímavý." podrbal se na čele Kisame.
"Nestarej se, Kisame, a dones mi něco k pití. A hned!"
"No dyť už jdu." řekl a za chvíli donesl šálek s vodou. Kumiko se napila a pak si zase lehla.
"Jak je na tom Deidara?"
"Zdá se, že o něco líp." přisedla si na Kumičinu postel Konan.
"Sáhněte mu na čelo, jestli má horečku. Když jo, studenej obklad a když ne, tak obklad plus další zelenou pilulku."
"Hai." řekla Konan a jak jí Kumiko řekla, tak Konan provedla. Deidara horečku neměl, tak mu Konan přiložila studený obklad a nakrmila ho další pilulkou. Sasori s Peinem Konan pomáhali a ostatní skákali kolem Kumiko. "Další vodu, Kisame."
"Ty máš takovou žízeň?"
"Musím se prolejt. Je to nejlepší neznámá finta pro vytvoření nové chakry." V sídle Akatsuki to bylo jako v mraveništi. Všichni se starali o Kumiko a o Deidaru. Po pěti hodinách Kumiko vstala z postele naplněná novou chakrou. Stoupla si nad Deidaru a začala z něj vytahovat jed. Ostatní ho přidržovali. Než ho Kumiko z toho dostala, trvalo to celou noc. K ránu úplně vyčerpaná padla na zem a všichni jí zase odnesli do postele. Tentokrát jí trochu chakry zbylo, takže na tom nebyla tak zle. Potřebovala se jen prospat, stejně jako Deidara, který už teď byl naprosto mimo nebezpečí. Ráno se Kumiko probudila jako poslední. Spíš se probudila kolem poledne. Vyšla ven jen v noční košili v naději, že nikdo z Akatsuki v doupěti nebude, samozřejmě kromě Deidary, který se ještě zotavuje ve svém pokoji. Omyl. U stolu seděli Kisame s Itachim, škubali svitky a pak z nich skládali různé tvary.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama