|| !! Čtěte Pravidla !! ZDE || AKTUÁLNĚ: Kumiko Zpět; Mangai no Chikara již brzy;

Těžká rozhodnutí - 13. Kapitola

25. října 2008 v 14:49 | Misaki Kumiko |  Těžká rozhodnutí


"Místo toho, abys mi pomohla, tak někde lítáš... A proč seš celá mokrá?"
"Ježíš co je ti do toho?"
"Kdybys se jen neflákala, tak by mi do toho nic nebylo."

"Hele, sklapni. Včera jsem ten stan postavila já... a téměř sama. A jen díky mě víš, že se tý potvoře nemůžeš podívat do ksichtu. Kdybys o tom neměla tucha, tak tě odneseme z mise v krabičce od sirek." řekla naštvaně Kumiko a začala šplhat na strom.
"No jo furt. Tobě nemá cenu nic říkat, vždycky máš nějaký argument."
"Tak když to nemá cenu, tak mi nic neříkej. Já budu jedině šťastná." protočila Kumiko oči a pak si stoupla na větev. "Kage Bunshin no Jutsu! Tak, holky! Teď jí ukážeme, jak se sundává stan ze stromu!" zavelela pravá Kumiko a 10 klonů se okamžitě pustilo do práce. Během minuty byl stan dole, složený a připravený k přenosu. Kumiko pak zrušila klony a poslala TenTen výsměšný pohled. Pak šla zpátky k vodě, po cestě dala Leemu přátelskou nožku.
"Čím to je, že máš tak skvělou náladu?"
"Ani se neptej."
"Hej, hade... A kdy dáme další bitku."
"Tady na misi rozhodně ne."
"Tak OK." Pokračovali v cestě. Kumiko pořád po boku Nejiho, za nimi běžel Lee a jako poslední TenTen. Navečer dorazili do Země Blesku. "Najdeme skrytou vesnici a nebo rovnou půjdeme po tom monstru?" otázala se TenTen.
"Najdeme nějaký info o tom moulovi tříbarevným a pak až do skrytý, ne?"
"Kumiko, měli bychom se jim prvně ukázat, že už jsme tady." pohodil obočím Lee.
"Zákony jsou jenom pomůcky pro blbý." chytla ho kolem ramen zle Kumiko.
"To seš celá ty." pousmál se Neji a vyrazil vpřed, všichni ostatní za ním. Dorazili do první vesnice, která vypadala opuštěně. Rozhlíželi se, Kumiko si vyndala svůj svitek.
"Co to zase píšeš?"zeptala se TenTen.
"Ale nic."
"Jestli píšeš 'nic' tak seš idiotka."
"I kdyby, tak co jako?? Do toho je tobě velký kulový."
"Holky, musíte se pořád hádat?!" vložil se do toho Lee. Kumiko sebrala první kamen, který viděla vedle sebe na zemi a mrskla ho po něm. Procházeli vesnicí, když došli k jednomu baru, kde se zřejmě prali zdejší obyvatelé. Kumiko si vyhrnula rukávy a chtěla jít dovnitř, Neji ji ale chytil za ruku.
"I když nepoužiješ ninjutsu, nebude trochu divný, když holka tvýho vzrůstu přepere celou hospodu?"
"To mě napadlo. Chci si jen dojít pro něco k pití." odsekla a šla dovnitř. Za chvíli proletěl dřevěnými okenicemi jeden chlápek a hned za ním vyšla Kumiko s flaškou vody v ruce. Všichni na ní nevěřícně koukali, ona jen hodila obočím a řekla: "No? Co na mě tak čumíte? Já to nebyla!" Neji zakroutil hlavou a pokračovali dál. Kumiko zase vytáhla po cestě svitek a něco do něj psala. V každé vesnici si chodila do hospod pro něco k pití a vždy po tom něco psala do svitku. Nejimu to bylo podezřelé a ostatním taky. Nevěděli, co si o tom mají myslet, jestli si Kumiko zapisuje techniky nebo co to vlastně dělá... Chýlilo se k dalšímu večeru a všichni se sešli u ohně. Kumiko rozbalila svitek, rozšifrovala ho a dala beze slova Nejimu, arogantně se na něj podívala a ten se úplně lekl toho, co uviděl. "No, přátelé. Vy jste si doopravdy mysleli, že mám takovou žízeň? Kdo z vás tu sebral nějaký informace, hm? Jsme na misi a nebo na pochodu?! Když jste se k ničemu neměli, tak jsem si jednoduše sama zjistila, co je náš stínovej 'přítel' zač. Je to všechno v tomhle svitku."
"Kumiko, ty jsi vážně úplně blbá!" vyjela na ni TenTen. Řvala jako pominutá. "Ty sice víš, jak a co dělat, ale teamová práce ti nic neříká, že?! Jednáš si na vlastní pěst. Sice si vystačíš, ale co my ostatní?! To si jako sháníš informace a nám nic neřekneš? Třeba bychom ti taky rádi pomohli!"
"Jen byste mi překáželi. Navíc moje Kekkei Genkai mi říkala, že zrovna tvoje myšlenky tomu nejsou nakloněný."
"Jak Kekkei Genkai? Já vůbec nevěděla, že..."
"Ještě aby jo. Vůbec ti nezazlívám, že jsi zamilovaná, ale mohla bys být aspoň k něčemu. A já si ještě sháněla informace tak 'nenápadně'." řekla ironicky Kumiko a TenTen se začala červenat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama