|| !! Čtěte Pravidla !! ZDE || AKTUÁLNĚ: Kumiko Zpět; Mangai no Chikara již brzy;

Takashin příběh díl 4.

19. října 2008 v 21:23 | Oritsunika Takashi |  Takashin příběh
Probrala jsem se v posteli, nepodařilo se mi ani pohnout rukou.
" Být tebou tak se ještě moc nehýbu, nemáš moc síly. Odpočiň si." Prohlásil Kabuto co nade mnou stál.
" Jak? , co se stalo s Konohou , kde je Orochimaru-sama" zaplavila jsem jej otázkami. " Uklidni se, Orochimarovi - sama se podařilo zabít 3. Hokage ale byl při tom zraněn, 3. Hokage použil techniku při které mu odumřely ruce."

" A co Sasuke"
" Pro toho byla vyslána skupina stejně jako pro tebe." Pamatuješ?
" Ovšem že pamatuji"
"Odpočiň si ještě budeme tě teď potřebovat" odešel a já usnula
Táta vždycky říkal: " Uvědom si co cítíš a až pak se rozhoduj" A já se toho chtěla vždycky držet ale podle toho jak to se mnou dopadlo nevím zde jsem se rozhodla správně. Ale Kakashiho slova si stále ještě pamatuji "doufám že si uvědomíš chyby které děláš." Ale jaké chyby jsem kdy udělala?? Až na všechno to vraždění a mučení. Teď si říkáte že už tohle stačí ale na to co se mi stalo to nestačí.
V době kdy přišel Sasuke se mu Orochimaru věnoval i přes to že nemohl hýbat rukama. Rozhodl se že přijme něčí tělo. Vybral si někoho z cel kde má své lidi(teda kromě pár kterých si váží) provedl výměnu aby mohl hýbat rukama a skládat své pečetě.
Pár měsíců na to za mnou přišel do mého pokoje Orochimaru. "Mám pro tebe novinku" , " jakou" , " udělám nový tým ve kterém budou jen mí 2 nejsilnější ninjové. A to jsi ty a Sasuke" Udiveně a i trochu vyděšeně jsem na něj pohlédla.
" Nedívej se takhle budete spolu mou nejsilnější zbraní" Cítila jsem se poctěná ale i trochu znechucená. Sasuke vypadal jako ten namyšlený frajírek co si o sobě myslí bůhvíco.
" Nemám na výběr" . On se jen usmál,abych řekla pravdu,dlouho jsem si s ním nepopovídala když tu byl Sasuke.
Prohlížela jsem si jej a náhle se naše pohledy střetly. Díváním do očí to neskončilo. Přibližovali jsme se k sobě než naše rty do sebe narazily. Líbal něžně pak se to začalo stupňovat a líbání bylo vášnivější a vášnivější. Zajel mi jemně rukama pod tričko a podíval se mi do očí jako by se ptal "Můžu?" jen jsem kývla. Pomohl mi se svlíkáním trička a začal mi líbat bradavky a hladit na prsou. Přitom mi šeptal do ucha " Jsi jediná která mi rozumí" Tahle věta mně zmátla ale dál jsem si užívala jeho polibků. Asi to nezůstane jen u líbání došlo mi hned jak si začal svlékat kalhoty. Zarazila jsem jej, " Orochiamru-sama co když někdo přijde nebo nás uslyší.", " Neboj vstal a zamkl přes tyto zdi nejde nic slyšet.". Pomohla jsem mu při svlékání mých kalhot a pak došlo na to o čem jsem nikdy ani nepřemýšlela že by se to stalo. Vnikl do mě a já cítila příjemný pocit vzrušení. Chladné ruce se dotýkaly celého mého těla a v jeho očích se náhle objevila kapka radosti. Vzdychal mi do ucha a já cítila jak pomalu přicházím k orgasmu. Po skončení usnul vedle mě.
Ráno mně probudil polibek. Otočila jsem, " Už vstávej dneska začínáte trénovat se Sasukem" , "Ach jo, to bude síla" , " Nevím co ti na něm tak vadí, je dobrý" , " ok tak jdeme na to"
" Hned po ránu ne" smál se Orochimaru. " Takhle jsem to nemyslela" usmála jsem se na něj a oblékla se.
" Sasuke tohle je Takashi budete spolu v týmu, doufám že nemáš námitky" ,
" Pokud to není úplná začátečnice tak ne".
"Hele jsem tady o hodně delší doby jak ty tak zmlkni!"
" Koho mi sakra připomínáš? , jo už vím Naruta máte hodně společného. Umíte jen řvát ale techniky vám nic neříkají"
" Pokud máš problém s mojí výbušností tak tu jsme zbytečně, a věř mi že s mými technikami bych tě porazila hned!"
" No tak pojď"
Začala jsem skládat pečetě.
" Přestaňte se hádat" zařval Orochimaru. " jde se trénovat"
Další měsíce tvrdé práce kdy často někdo z nás upadal do bezvědomí vysílením.Nadešel čas naší 1. mise. Všechno dopadlo jak mělo . Po pár týdnech jsme už byli známi jako zabijácká dvojice Orochimara. A já a Sasuke jsme se začali více a více sbližovat. Pamatuji si jak mně na jedné misi zranil jakýsi týpek a já se nemohla hýbat,Sasuke bojoval se všemi jen ať se mi nic nestane. Nepoznávala jsem jej. Tohle není ten co se se mnou hádal na začátku. Pamatuji si na jeden rozhovor mezi námi. Když jsme šli z mise tak začalo pršet a my se schovali pod strom u vodopádu a začali si povídat. A ani už nevím jak ale došlo na jeho bratra.
" Ty si ho pamatuješ"
" Ano byla jsem s ním na 1 misi, a rok na to se stalo, to s vaším klanem." Viděla jsem jak začíná nervóznět. Položila jsem mu ruku na rameno.
"Už-už jej nenechám znova vyhrát, nebudu jako před rokem bojovat jen tak bláhově, j-já zabiju ho." Slzy mu tekly proudem.
"Sasuke, já ti věřím že to zvládneš" povzbudila jsem jej.
" Před rokem jsem byl slabý ale až jej najdu znova už takový nebudu" Vstal, vyvolal Chidori a vším najednou uhodil do vodopádu . Na něco tak krásného nezapomenu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama