|| !! Čtěte Pravidla !! ZDE || AKTUÁLNĚ: Kumiko Zpět; Mangai no Chikara již brzy;

Takashin příběh díl 3.

19. října 2008 v 21:22 | Oritsunika Takashi |  Takashin příběh
Při testové zkoušce odpadlo jen pár týmů, následoval les Smrti ve kterém se měl uskutečnit náš plán pomoc Orochimarovi dát Sasukemu pečeť kterou mám i já a vlastně všichni co pracují u Orochimara.

Takže jej chce do týmu, neměla bych z toho být nervozní ale mám nepříjemný pocit proč najednou potřebuje někoho dalšího. Pocit náhlé nepotřebnosti mně opustil až ve chvíli kdy jsme vběhli do lesa a zamířili k týmu kde je Sasuke. " Co tady v takové těžké zkoušce dělají takové děti" prohodil Yashimi. " Budeš se divit až ti nacpu hlavu do hnoje" zařval blonďatý kluk " Naruto zmlkni" praštila jej jakási holka. " Jdu na toho blonďatého kluka, vy si vyberte z těch dvou" rozkázal Yashimi najednou se za námi ozval křik
" Sasuke - kun " dívka se opět ozvala když viděla jak Orochimaru kouše Sasukeho do krku. " Nechte jej!" rozběhl se Naruto a chtěl bojovat s Orochimarem.
Zastavil jej pouze jemný pohyb mé ruky který se dotkl jeho krku. Svalil se k zemi a začal se dusit. " Když pan Orochimaru pracuje. Tak jej nechte být" ,
" Ty stará babizno, já nenechám Sasukemu ublížit" ,
" C-což jak se muže zvednout i po mém útoku?, co to je za chakru co se kolem něj rozplývá" V duchu mně napadlo je to ta chakra kyubiho? Je to ona a má už 1. ocas. Neměla jsem na výběr
" Boj tří tesáků". Okem zahlédnu jak mi odcházející Orochimaru naznačuje "Věřím že to zvládneš" Tenhle pohled vás prostě donutí bojovat. Ve vší síle se rozběhnu k Narutovi a chci zaútočit, ocas co mně odstřelí do skály mně zároveň i popálí. Nemůžu tady jen tak skončit otřu si krev z rtů a při mém druhém útoku se mi podaří trefit Kyubiho do jeho ocasu. Ocas se vytrácí a chakry mu ubývá ted je moje šance.
"Jedovaté ostří" zapíchá se do něj několik jemných jehiček ve kterých je jed. Naruto se zůstal ležet nehybně na zemi. Jed jej na chvíli zneškodnil a já má šanci k odchodu. Tento úkol je splněn. Růžovovlasé vyděšené dívce nechci ublížit musí se postarat o Sasukeho. I když jemně vyčerpaná a vcelku zbitá musela jsem zpátky za svým týmem
" Ukaž mi to zranění vyléčím ti ho" Kabuto nás má na starost kdyby se nám něco stalo.
Položil mi jemné své ruce na mé popálené břicho a zadíval se mi do očí. V tu chvíli jsme se začali oba k sobě přibližovat a polibku nešlo zabránit. Oba naše jazyky proplouvaly v puse toho druhého jak dva úhoři, začal ruce sunout výš k mým prsům. Odstrčila jsem jej od sebe a řekla že tohle nejde už ze dvou důvodů. Už jen to že se za chvílí Yashimi a také oba pracujeme u Orochimara. ¨
" Nešlo by to promiň". Vstal chytl mně za ruku aby mi pomohl vstát a řekl
" Já se ti omlouvám neovládl jsem, teď už musíme všichni vyrazit k věži "Ale vdyť tu není Yashimi " On šel napřed aby vyklidil cestu případným zdržovačům"
Oba jsme došli k věži kde měly polovina týmu dojít až budou mít oba svitky. U vchodu na nás čekal Yashimi s svitkem nebe. " Jak si ho dostal sám?" , " Jednoduše prostě jsem jistý tým přesvědčil aby mi ho dali jinak skončí s 40 kunaiema v zádech". Jeho taktiky byly vždy dost drsné ale přesvědčivé. Až všechy týmy co zbyly dorazily, začaly ještě jedny boje co rozhodovaly kdo půjde do hlavních bojů. Kabuto odhlásil náš tým. Nikdy jsem nepochopila proč. Jestli to udělal jen tak nebo to tak chtěl Orochimaru ať se nám před tím největším bojem co nás čeká s touto vesnicí stane nevím. Jednou jsme měli sraz s Orochimarem jen já a Kabuto. Museli jsme podat hlášení o zjištění co různé týmy umějí. Náhle někdo zakašlal "Slídil" Poznamenal Kabuto . "Vyřídím to" Orochimaru se za ním vydal. Pak se už ozval jenom křik " Je po něm" zasmál se Kabuto a odešel.
Nastal den provedení mise. Poslední boj chuninských zkoušek a taky náš poslední boj. Orochimaru seděl vedle 3. Hokageho Konohy jako Hokage písečné. Až se ozval výbuch tak jeho další tým udělal bariéru do které se nedalo dostat tam ani zpátky. Kabuto uspával lidi v hledišti a já měla bojovat proti vesnici která bývala mým domovem.Copak to mám udělat vítr mi vlál ve vlasech a já najednou cítila ty dny, kdy jsem tady stála jako člen zkoušky, a bojovala se Hanou Inuzuka. Nemám sílu toto místo napadnout. Prožité dny plné štěstí, úsměvů když mně matka učila ohnivý tesák. Nikdy by mně nechtěla téhle chvíli vidět. Stojím tady na střeše a slzy mi tečou proudy když vidím jak Orochimaru bojuje s Hokagem který mi dával všechny mise, člověk který se na mně smál když jsem ho jako malá tahala za vousy. Já neumím tomuto místu ublížit. Ucítím za sebou člověka otočím se a tam stojí Kakashi.
" věděl jsem že jsi to ty Takashi viděl jsem tě před lety jak odcházela s lidma od Orochimara" " Kakashi vypadni nechci s tebou bojovat" " to budeš muset jsi nepřítel, a rád bych zjistil jak jsi se zlepšila" " Kakashi prosím" nepomohlo to za chvíli se naproti mně objevil vodní had. Uskočením jsem to jen zhoršila.
Chytl mně to ohnivé koule. Zůstala jsem nehybně ležet na zemi a jen jsem ze sebe z posledních sil vykřikla " Neumím ublížit někomu kdo byl kdysi mým přítelem a zároveň i rivalem" sehnul se ke mně " Ty jsi se zlepšila více než myslíš, doufám že si uvědomíš chyby které děláš." Zmizel a já omdlela.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama