|| !! Čtěte Pravidla !! ZDE || AKTUÁLNĚ: Kumiko Zpět; Mangai no Chikara již brzy;

Nejistá budoucnost - 6.díl

19. října 2008 v 21:53 | Misaki Sayuri |  Nejistá budoucnost

- Tak tohle je vážně díl...bože :D no tak si počtěte.... xD

V lese se ozval křik. Černovlasá dívka, v bílé noční košilce, utíká co jí síly stačí. Před čím to vlastně utíká ? Zakopla o kořen vyčnívající ze země a upadla na zem. Temná černá postava se k ní přibližovala…

---

Sayuri otevřela oči a rychle se posadila. " Klid, jen sen…" snažila se uklidnit. Šla do koupelny a studenou vodou si opláchla upocené čelo a tváře. Venku byla ještě tma, a tak si šla ještě lehnout. Zavrtala se do peřin a dýchala čerstvý větřík, který do pokoje proudil otevřeným oknem. Neměla problém znova usnout.

Vzbudila se někdy kolem poledne. Doplazila se do koupelny a z ní po vrzajících schodech sešla dolů do kuchyně. Rozhlédla se, ale doma už zase nikdo nebyl. Pustila si televizi a začala si vařit něco k jídlu.

Uvařila si Okonomiyaki (vaječná omeleta), sedla si s tím na pohovku a při jídle sledovala televizi. Celé odpoledne byla doma a když už bylo pomalu šest hodin. Začala se chystat na večer. Oblékla si šedo-růžové krátké šaty (japonského stylu). Místo rozpuštěných vlasů, si udělala dva copy a lehce se nalíčila. Akorát se stihla přichystat, protože někdo zaklepal na dveře. Šla otevřít, ale místo holek, měla před dveřmi polovinu konohy. Temari se plazila po Shikamarovi, který měl jen znuděný výraz. Hinata se držela za ruku z Narutem, ale když uviděla Sayuri, tak ho hned pustila a zčervenala. U dveří stála usmívající se Sakura. Mezi nimi byla ještě Tenten, Neji, Sai, Kiba, Ino a někde vzadu stál Sasuke, se svým výrazem "Já nic, já muzikant, já tam ty úchylné stvoření neznám". Sayuri stála překvapeně ve dveřích a zírala na tu skupinku lidí, kteří se na ní usmívali. "Ahoj Sayuri-chaan" pořvával Naruto. "A-ahoj" usmála se. " No, tak nás jde nakonec víc…snad ti to nevadí" řekla Sakura. " Nee, to je dobrý" vyšla ze dveří a zamkla. " Koukám, že už máš klíče", " Jo, nechala jsem je doma…". " Tak můžem vyrazit" šibalsky se ušklíbla Temari.

Společně se vydali do Ichiraku ramen. Všichni se nasáčkovali k pultu a Naruto poručil: " Ramen pro všechny" .

" Hai, Hai, hned to bude"

"Až se najíme, tak mám pro vás překvápko" mrkla Temari. Ramen byl na stole a všichni se do něj s chutí pustili.

" Síla mládí vpřed!" se řvaním vtrhl do Ichiraku Lee. "Zaslechl jsem, že se koná nějaká pařba" a praštil rukou do stolu. Ino vyprskla ramen. "Pššt! To má být překupko" snažila se mu zacpat pusu Temari. "Ahaa, tak Temča už nám to naplánovala :D no dobře..".
Po zaplacení účtů v Ichiraku, je Temari dovedla na místo u vodopádu, tam kde Sayuri nedávno trénovala.

" Tak, co si přichystala?" ptala se nejistě Sakura, protože ví, co je Temari zač… "Hehe" Temari vytasila tři flašky alkoholu. "Saké??" vyhrkli všichni najednou. "No co…" . Temari otevřela první flašku, napila se poslala dál. Lee neváhal a taky se napil. " Lee! Víš co s tebou dělá alkohol!" snažila se ho zastavit Sakura, ale pozdě. Flaška se poslala dál, do rukou jí dostal Sai, pohlédl na ni a pak se taky napil. Vyvalil oči a alkohol z úst vyplivl. "Je to hořký" všichni se začali smát, až na Sayuri a Sasukeho, kteří je mlčky pozorovali.

Teď se flaška dostala do rukou Sayuri. Váhala, ještě nikdy nepila… " Copak? Ty jsi nikdy nepila ?" " Ne…" Sayuri zavřela oči a s nechutí se napila. Polkla a z té hořkosti jí bylo na zvracení. " No ? Nebylo to tak hrozné že ?" usmála se Temari, vzala jí flašku a podala Sasukemu. Ten jí chtěl poslat dál… "Nene, musíš se napít" ušklíbl se Naruto. Sasuke zvedl oči v sloup a napil se. Flašku podal Narutovi, a tak to pokračovalo dokolečka, dokaď se nevypily všechny flašky.

Lee ležel pod stromem spolu s Tenten a Temari, spali. Temari je totiž donutila dopít zbytek, jelikož většina odešla a nebo už prostě nechtěli. Hinata si odvedla Naruta a Sai už taky šel.
Sayuri bylo špatně, stála opřená o strom a zhluboka dýchala " Už nikdy nebudu pít". " Nechceš odnést domů ??" vysmíval se Sasuke, při pohledu na zelenou Sayuri. " Ne, to je dobrý, já to zvládnu!" , " Tak fajn, já už taky půjdu" udělal krok, ale Sayuri ho zastavila " P-počkej..!" Sasuke se za ní ohlédl, Sayuri se přiblížila a udělala to, co by nikdy nečekala, že dokáže sama od sebe.
Její tělo to udělalo samo, ani nevěděla jak…políbila ho. Sasuke se nechal. Ale netrvalo to dlouho, odtrhl se a bezeslova odešel. " Sakra, co jsem to udělala ?".


Doma seděla na parapetu okna a pozorovala měsíc a celou noční oblohu posetou zářícími hvězdami. Po tváři jí stekla slza " Udělala jsem dobře ? Teď mě musí nenávidět…" zvlykala.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama