|| !! Čtěte Pravidla !! ZDE || AKTUÁLNĚ: Kumiko Zpět; Mangai no Chikara již brzy;

Nejistá budoucnost - 5.díl

19. října 2008 v 21:52 | Misaki Sayuri |  Nejistá budoucnost
Vyrušilo je zařvání Naruta, který byl nějak rychle v pořádku. " Sakura-chaaan, vždyť už mi nic není! Mužu jít po svých" Sayuri zrudla jako rajče a hbitě se zvedla.

---
Sasuke vstal a šel k bezvládnému tělu zločince. Prohledával ho, svitek našel schovaný v divné dřevěné krabičce. Vytáhl ho a schoval k sobě.
"Naruto! Musíš být opatrný, všechen jed sem neodstranila, musíš do nemocnice" nadávala Sakura. " Tak, můžeme vyrazit ?" zeptal se Sasuke. Všichni se na něj podívali a s kývnutím se vydali do Konohy.


Cesta trvala něco přes den, ale díky rychlím pohybům tam byli dřív. Před bránou Konohy zpomalili. " Já odvedu Naruta do nemocnice a vy běžte za Tsunade" řekla Sakura.
Šli rovnou do kanceláře. Sasuke zaklepal na dveře a když se ozvalo " Dále" vstoupil dovnitř a Sayuri za ním. " Tak, jak probíhala mise?" ,, Mise byla úspěšná, vyřídili jsme ho už před hranicí deštné a svitek máme taky…" položil svitek na Tsunadin stůl "… Naruto a Sakura šli do nemocnice, Naruto má totiž v sobě jed, ale už je mimo nebezpečí" " Tak to je dobře, hned se za ním půjdu podívat" řekla dala razítko na dokument splněné mise. " ANBU se postarají o tělo…no a vy už můžete jít". " Hai" Oba vyšli před budovu, kde se Sasuke zastavil. " Tak ahoj a zase někdy…" s těmito slovy se otočil a šel směrem ke svému domu. Sídlo Misaki je kousek od sídla klanu Uchiha. Klanu…ani neví, jestli tam bydlí…sám v tak velkém domě. Pomalu šla domů, když začalo pršet. V hlavě si promítala tu chvíli, ve které byla v jeho náručí. Málem se s ním i políbila…
Došla před dům, rukou hrábla do kapsy pro klíče, ale ty tam nebyly. Tak zaklepala, čekala…ale nikdo neotevíral. " Sakra!" sjela zády po zdi tak, že si sedla na mokrou zem. Nechala ať jí déšť stéká po tváři. Vlasy nasákly vodou, byla promočená až na kost.


Naštěstí šla kolem Sakura, vracela se z nemocnice a zahlídla Sayuri. " Prosím tě, co tu vyvádíš v tom dešti?" " Asi jsem ztratila klíče a doma nikdo není…" " Aha, tak pojď ke mně, přece tu nebudeš sedět, udělám ti čaj a vysušíš si vlasy" " To je dobrý, počkám až někdo přijde a nechci otravovat…" " Proč by si mě otravovala? Prostě pojď" " Tak díky" Sakura jí pomohla vstát a společně se vydaly k ní.¨
" Sedni si, donesu ti ručník a něco na převlečení", " Díky moc…" Sayuri si sedla na okraj pohovky. Po chvíli přišla Sakura a podala jí oblečení a ručník, " Jdu udělat ještě ten čaj" a odešla do kuchyně. Sayuri se převlékla a vysušila si vlasy.
Sakura donesla tácek, na kterém byly dva hrnky, položila ho na stůl a přisedla si k Sayuri. " Tak co, jaký ti připadá Naruto a Sasuke?" " S Narutem je sranda a Sasuke…mi připadá fajn a ty taky" " Tak to jsem ráda, snad s námi ještě někdy půjdeš na misi"
Sayuri se napila čaje. " Jo, co děláš zítra? Můžeme vytáhnout i ostatní holky ven a večer třeba zajít na ramen, ale to by se k nám, teda spíš k Hin, přicpal Naruto…"
" No klidně můžem jít, zítra mám čas a když půjde Naruto, tak aspoň bude sranda" " Tak fajn :) My se pro tebe zítra s holkama stavíme"
"Super" Sayuri byla ráda, konečně si najde další kamarády a nebude pořád sedět doma.
Sayuri si se Sakurou rozuměla, zjistila že mají hodně společných zájmů. Že by si Sayuri konečně našla kamarádku?

________________________________________________
* Tak tohle byl kraťoulinký a nudný dílek... :D *
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama