|| !! Čtěte Pravidla !! ZDE || AKTUÁLNĚ: Kumiko Zpět; Mangai no Chikara již brzy;

Nejistá budoucnost - 4.díl

19. října 2008 v 21:51 | Misaki Sayuri |  Nejistá budoucnost
Pomalu vycházelo slunce a po lese se rozezněl zpěv ptáků. Paprsky slunce ji ohřívaly studené ruce a tvář. Sayuri jakoby ožila. Zase se ozvalo zašustění. Zpozorněla a v bojovné pozici vytasila kunai. Šustění vydával stan, ze kterého právě lezl Sasuke. Se slovy " Dobré ráno" se protáhl. Sayuri schovala kunai a zase si sedla. Sasuke přišel blíž k ní a rozhlédl se.

---
" Kde je Naruto?" , "Ve stanu, večer si šel lehnout. Ale to nevadí, nic se nedělo" uklidňovala ho. " Že to nic?? On se snad zbláznil?! Co kdyby nás někdo napadl a ty ses ani nevyspala. Teď nás…" nedokončil. "To je dobrý, já jsem zvyklá nespat" pokusila se o úsměv. Sasuke nic neříkal a šel rovnou ke stanu kde spal Naruto, udělal do něj díru a vytáhl Naruta, objímajíc svou peřinu, ven za nohy.

" Co-co se děje? , to už je ráno?" , " Ty debile , neměl si náhodou hlídku se Sayuri?" , " Mně se chtělo moc spát a stejně nás nikdo nenapadl." , " Ale mohl" Naruto jen kývl hlavou a zalezl zpátky do stanu, aby se oblékl. V tu chvíli vylezla ze stanu rozespalá Sakura. " Slyšela jsem křik, děje se něco?" , " Nic jen Naruto neudělal co měl" .

Po chvíli všichni vyrazili dál. Kousek od dešťové vesnice se ozvalo cosi za nimi. Sakura se vyhla letícímu kunaii. Otočila se, aby zjistila kdo to hodil, uviděla dívku s dvěma tlustými muži. " Hledáte někoho?" zeptala se dívka. "I kdyby, proč jste hodili ten kunai?" zeptal se Sasuke. " víme co tady chcete a nedovolíme vám to udělat" " Kdo vlastně jsi , rád znám jména svých protivníků" Řekl Sasuke vytahujíc meč. " Jmenuji se Ayumi, jsem sestra toho kterého hledáte." . Sasuke se rozběhl proti ní s chidori na meči. S těží uskočila a dala povel " Vy dva se postarejte o ty ostatní a já si vezmu na starost tady toho chlapečka." , " Dost Ayumii!" , " Brácha co ty tady?" , " Je to ten co myslím?" špitla Sakura Sayuri. " Myslím že je, vše souhlasí" . Naruto se neudržel " Dost řečí, tebe máme zabít a taky to uděláme" Muž se na něj s úsměvem podíval a řekl " Jestli jsou všichni z tvého týmu tak uřvaní jako ty, tak to myslím bude naopak. Nadměrná hlasitost, totiž vykazuje slabost" . " Kage bushin no jutsu. Já ti ukážu jak jsem slabej!" , " Naruto ne!" , " Síla 9 jedů" muži vystřelilo z rukou 9 jehel, které zneškodnily všechny klony, ale naštěstí nezasáhly pravého Naruta. " Hochu, věř mi že jestli na mně půjdeš jenom s klony tak nemáš šanci" , " Naruto !! nech ho na mně jdi pomoct holkám" Sasuke se chtěl rozběhnout proti muži, ale zastavil jej kunai v zádech který hodila Ayumi.
Dva tlustí muži se rozběhli proti Sakuře a Sayuri. Sakura odhodila jednoho do stromu a Sayuri jej obmotala kořeny. Druhý muž využil vteřinu Sakuřiny nepozornosti a plivl na ni kyselinu. Sakuru jemně popálila, chtěla se vyléčit, ale muž se proti ní znova rozběhl. Sayuri rychle poskládala pečetě " Jutsu řeky bahna" které vytvořily bažinu v níž se muž utopil. " Jsi v pořádku Sakuro ?" , " Ano hned si to vyléčím." .

Mezitím Sasuke aktivoval sharingan a chytil Ayumi do genjutsu, ozval se křik a ona padala k zemi. Sasuke se k ní rozeběhl s katanou a chystal se jí propíchnout. Ona však ještě stihla poskládat pečetě a Sasukeho zasáhlo mnoho shurikenů. Z posledních sil se napřáhl a probodl Ayumi, potom upadl do bezvědomí.
Naruto na konci svých sil se snažil vyhnout letícím jehlám, ty ho však zasáhly. " Kage bushin no jutsu" Naruto vyvolal jednoho svého klona ,,Rasengan" a s rasenganem v ruce trefil muže do břicha. Ten se skácel mrtvý k zemi.
Naruto, vysílený a pod účinkem jedu, padal k zemi, Sakura ho stačila chytnout. " Sayuri, běž ošetřit Sasukeho, Naruto má v sobě jed a ten začíná působit, musím mu rychle pomoct" Sayuri na souhlas kývla a začala ze Sasukeho vytahovat kunaie. Z brašničky co má u pasu si vytáhla alkohol a obvazy, začala mu čistit rány. Potom použila svojí chakru a rány mu zacelila. Sasuke pomalu přicházel k sobě, otevřel oči a jeho pohled se střetl s tím jejím. Chvíli hleděl do jejích očí, černých jako noc, stejných, jako ty jeho.
" Sayuri, arigato" a pokusil se vstát. " Chvíli ještě vydrž,tvé tělo je ještě slabé" Sayuri se postavila, ale kvůli velkému využití chakry, se jí zamotala hlava a spadla přímo do náruče Sasukeho. "G-gomenasai…" vykoktala ze sebe. Chvíli se na sebe dívali … začali se k sobě pomalu přibližovat …
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama