|| !! Čtěte Pravidla !! ZDE || AKTUÁLNĚ: Kumiko Zpět; Mangai no Chikara již brzy;

Nejistá budoucnost - 3.díl

19. října 2008 v 21:50 | Misaki Sayuri |  Nejistá budoucnost
Ráno jí nevzbudil budík, ale zpěv ptáků. Budík přece včera roztřískala na kousky, když s ním hodila o zeď. Urychleně vyskočila z postele a utíkala se podívat na chodbu, kolik je hodin. ,, To snad néé. Včera trapas a dneska přijdu pozdě" bědovala.

---
Když se potom vyřítila z koupelny oblékla se a rychle sbalila potřebné věci na misi, proběhla kuchyní a se slovy : ,, Gomen , spěchám. Mám misi" . Si vzala nějaké pečivo, co leželo na stole. Pelášila si to Konohou , div nesrazila nějakého člověka, ten se za ní nechápavě otočil. Celá uřícená doběhla k hlavní bráně Konohy.
,, Gomenasai, zaspala jsem…" z toho všeho zapomněla na včerejšek. Naruto, Sasuke i Sakura na ní zírali.
,, Takže už nemusíme na nikoho čekat, tak mužem vyrazit" zavelel Sasuke. Při cestě do Dešťové vesnice nikdo moc nemluvil, tak si Sayuri z nudy začala prohlížet členy týmu. Pohled ji zabloudil na Naruta pak na Sakuru a Sasukeho si přeměřila od hlavy až k patě. Najednou se jejich pohledy střetly. Sayuri se lekla pocitu, který jí náhle přepadl. Oba ve stejnou chvíli uhnuli a tvářili se jako by nic. Po dlouhé cestě se rozhodli utábořit a přespat u malého rybníčku. ,, Sakuro, dojdi se Sayuri pro dříví, já postavím stany a ty Naruto až holky donesou dříví tak rozděláš oheň" .
,, Já to neumím !!" řekl Naruto uraženě a sedl si na zem. ,, Tak se to teď naučíš" , " Tak proč nepoužiješ tu svoji ohnivou housenku nebo co to je." , " Protože si nechci vyčerpávat chakru na těchto blbostech" . Za chvíli přišly holky se dřívím. Sasukeho pohled, který směřoval na Naruta, ho upozornil, že má začít s rozděláváním ohně. Naruto se do toho tedy s nechutí pustil. Po půl hodině nepodařených pokusů, se Sasuke naštval a použil Katon,housenka no jutsu. ,, No vidíš jak to jde hned lépe" poznamenal Naruto. Sasuke na něj znuděně pohlédl. Holky se jen smály a přikládaly dříví.
,, Alespoň jim pomož, když už sám neumíš ani rozdělat oheň" , " No jo furt" . Sasuke odešel se posadit k rybníčku, aby se uklidnil. Sayuri se chtěla jen trochu opláchnou ve vodě a s nevědomky, že tam je Sasuke se sklonila k vodě a opláchla si obličej. " Taky si potřebuješ od toho paka uklidnit nervy ?" , " Mě přijde Naruto v pohodě" , " Asi ho ještě moc neznáš" pousmál se, " Pravda, asi to s ním není lehké že?" , "Jsou dny kdy umí opravdu překvapit svou silou a taktikou boje a jindy je zas uplný blb" , " Neumím si představit sílu Kyubiho, nikdy jsem to ještě nezažila" , " Nikdy v té podobě Naruta nepoznvám a když se objeví třetí ocas ztrácí kontrolu nad svým myšlením i tělem" , " Jak se může tak lehce změnit, nechápu to" , " Nechme toho já sám tomu nerozumím" s těmito slovy Sasuke odešel.

Sayuri zůstala sedět a najednou se znova vynořil ze křoví Sasuke a řekl " Sayuri a abych nezapomněl dneska máš noční hlídku s Narutem" Sayuri jen kývla. Po pár minutách Sasuke a Sakura šli spát a Naruto se Sayuri zůstali sami na hlídce. " Sakra ti komáři" plácne se po rameni Naruto " Jsme u rybníka tak se nediv!" zasmála se. Sedl si vedle ní a zavládly minuty ticha. Naruto si zívl a chystal se odkráčet do stanu. ,, Počkej co děláš? Máme přece hlídku!" křikla nechápavě. ,, Ále, stejně po nás nikdo nepůjde…" a odešel spát. Sayuri se zadívala do dohasínajícího ohně aniž by si všimla čtyř očí, které jí pozorovaly ze křoví. ,, Informuj šéfa o tom co jsme právě viděli" zašeptala dívka s černými vlasy.
Sayuri přiložila do ohně poslední dřevo a aby se zabavila, vzala do ruky klacík a vyrývala s ním něco do země. Bylo slyšet jen otravné cvrkání a bzučení hmyzu a studený večerní větřík jí způsobil na rukou husí kůži.
Na chvíli se přistihla při spánku, ze kterého jí vyrušilo zašustnutí v blízkém keři. Pohotově vytáhla kunai a hodila ho do křoví. Po chvíli z keře pelášil vystrašený zajíc…Oddechla si. Prohrábla opět dohasínající oheň a sedla si na zem, blízko ohniště. Opřela se o kmen stromu a zadívala se na noční oblohu…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama